Nasza kadra

Nasza kadra

Urszula Sawicka dyrektor, założyciel żłobka ,,Mali geniusze”

Ukończyłam studia wyższe na Wydziale Pedagogiki i Psychologii o specjalności praca socjalna, oraz studia podyplomowe na kierunku edukacja wczesnoszkolna na Uniwersytecie w Białymstoku. Żłobek, który założyłam i powołałam do życia jest miejscem, które zapewnia każdemu dziecku doskonałe warunki nie tylko do wspaniałej zabawy, ale przede wszystkim do prawidłowego rozwoju. Potrafię słuchać i rozumieć potrzeby dziecka szanując jego indywidualizm przy jednoczesnym zachowaniu dyscypliny. W życiu zawodowym kieruję się słowami Marii Montessori ,, Aby pomóc dziecku musimy zapewnić mu środowisko, które pozwoli mu swobodnie się rozwijać.” Prywatnie szczęśliwa żona i mama synka Mateuszka.

Renata Borowska – opiekunka dziecięca

Jestem absolwentką pedagogiki wczesnoszkolnej na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Przez 8 lat pracowałam jako nauczyciel w przedszkolu. Praca z dziećmi jest moją pasją, dostarcza mi wiele satysfakcji i napędza do samorozwoju. Moim celem jest wychowywanie dzieci w atmosferze ciepła, radości i szacunku. Uśmiech dziecka to największa nagroda za moją pracę. W wolnych chwilach lubię spędzać czas aktywnie z rodziną, wspólne wyprawy rowerowe są tym, co lubimy najbardziej.

Monika Mielnicka – opiekunka dziecięca

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Niepaństwowej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Białymstoku Studiów Podyplomowych z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Jednak to nie wykształcenie a pasja, chęć pracy z dziećmi, wspólna zabawa sprawia, że praca jest dla mnie przyjemnością. Uśmiech dzieci jest największą oraz najszczerszą zapłatą za poświęcony im czas. Uwielbiam ich spontaniczność, chęć do zabaw i ciekawość świata. Prywatnie mama rocznej Blanki. Lubię czynny wypoczynek- rower, spacery, góry.

Katarzyna Rudzińska – opiekunka dziecięca

Jestem studentką II roku studiów magisterskich na kierunku pedagogika opiekuńczo – wychowawcza w Niepaństwowej Wyższej Szkole Pedagogicznej w Białymstoku. Ukończyłam kurs na wychowawcę kolonijnego oraz kurs pierwszej pomocy. Praca z dziećmi to moja pasja, w której spełniam się w 100%, kocham dzieci i łatwo nawiązuje z nimi kontakt. Ważne jest  dla mnie, by u dziecka w czasie pobytu w żłobku nie zniknął uśmiech z jego buzi oraz, żeby czuło się kochane i akceptowane a prowadzone zabawy i ćwiczenia sprzyjały jego rozwojowi. Osobistym sukcesem, a zarazem największą nagrodą jest uśmiech i radość na twarzy dziecka.

Anna Kopeć – opiekunka dziecięca 

Jestem absolwentką pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Praca z dziećmi to dla mnie przede wszystkim praca z ludźmi – priorytetowe w kontakcie z drugim człowiekiem są moim zdaniem: szacunek i możliwość uczenia się od siebie nawzajem. Prywatnie jestem mamą Szymka i Ewy wolontariuszką Fundacji „Kotkowo”, zapaloną szaradzistką, fanką twórczości Stephena Kinga  oraz  gitarowym grajkiem.

Dominika Gizińska – pielęgniarka

Jestem magistrem pielęgniarstwa z doświadczeniem w pracy w Oddziale Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego w USK. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Ciągle podwyższam swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach, konferencjach naukowych. Zdrowie i bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze, dlatego praca z dziećmi daje mi mnóstwo satysfakcji oraz spełnienia zawodowego. Uśmiech dziecka wędruje prosto do serca, dlatego chcę aby dzieci były radosne jak najczęściej.

Komentowanie jest wyłączone