Nasza kadra

Nasza kadra

Urszula Sawicka dyrektor, założyciel żłobka ,,Mali geniusze”

Ukończyłam studia wyższe na Wydziale Pedagogiki i Psychologii o specjalności praca socjalna, oraz studia podyplomowe na kierunku edukacja wczesnoszkolna na Uniwersytecie w Białymstoku. Żłobek, który założyłam i powołałam do życia jest miejscem, które zapewnia każdemu dziecku doskonałe warunki nie tylko do wspaniałej zabawy, ale przede wszystkim do prawidłowego rozwoju. Potrafię słuchać i rozumieć potrzeby dziecka szanując jego indywidualizm przy jednoczesnym zachowaniu dyscypliny. W życiu zawodowym kieruję się słowami Marii Montessori ,, Aby pomóc dziecku musimy zapewnić mu środowisko, które pozwoli mu swobodnie się rozwijać.” Prywatnie szczęśliwa żona i mama synka Mateuszka, aktualnie uczęszczającego do żłobka ,,Mali geniusze”.

Renata Borowska – opiekunka dziecięca

Jestem absolwentką pedagogiki wczesnoszkolnej na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Przez 8 lat pracowałam jako nauczyciel w przedszkolu. Praca z dziećmi jest moją pasją, dostarcza mi wiele satysfakcji i napędza do samorozwoju. Moim celem jest wychowywanie dzieci w atmosferze ciepła, radości i szacunku. Uśmiech dziecka to największa nagroda za moją pracę. W wolnych chwilach lubię spędzać czas aktywnie z rodziną, wspólne wyprawy rowerowe są tym, co lubimy najbardziej.

Monika Mielnicka – opiekunka dziecięca

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Niepaństwowej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Białymstoku Studiów Podyplomowych z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Jednak to nie wykształcenie a pasja, chęć pracy z dziećmi, wspólna zabawa sprawia, że praca jest dla mnie przyjemnością. Uśmiech dzieci jest największą oraz najszczerszą zapłatą za poświęcony im czas. Uwielbiam ich spontaniczność, chęć do zabaw i ciekawość świata. Prywatnie mama rocznej Blanki. Lubię czynny wypoczynek- rower, spacery, góry.

Komentowanie jest wyłączone