Organizacja

 

foto-14.png

Mali Geniusze to żłobek utworzony głównie z myślą o dzieciach pracowników oraz studentów Politechniki Białostockiej, dlatego też mają oni pierwszeństwo w ubieganiu się o przyjęcie do żłobka.

Żłobek pracuje w godzinach 7.00-17.30

W żłobku możemy otoczyć opieką dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Do dyspozycji dzieci są dwie sale zabaw, dwie sypialnie i specjalnie dostosowana toaleta oraz klimatyzowane wnętrze. Codzienną opiekę nad dziećmi sprawują wykwalifikowani opiekunowie. Dodatkowo nad prawidłowym rozwojem dzieci czuwają pielęgniarka, psycholog, logopeda, fizjoterapeuta oraz dietetyk, którzy są także do dyspozycji rodziców podczas organizowanych spotkań i konsultacji.

Budowanie zaufania
Podstawą dobrego samopoczucia dziecka i rodzica jest nabranie zaufania do żłobka i osób w nim pracujących. Jesteśmy przekonani, że profesjonalne wsparcie, jakie otrzymają Państwo od nas w wychowaniu dzieci ja i codzienny kontakt z personelem żłobka sprawi, że będą Państwo bez obaw powierzali naszej opiece swoje skarby. Dla wszystkich, dla których nie jest to wystarczające stworzyliśmy monitoring z możliwością podglądu on-line (dostępny w strefie rodzica), wnętrze żłobka klimatyzowane.

plan-03

Komentowanie jest wyłączone